Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tube Yoke |
| Walterscheid Metric PTO Series | 220 |
| Metric Tube Yoke Bore Size | 39 MM Lemon |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.19 Inch / 30.20mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.62 Inch / 92.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 221100, 300-7539, 343-1311, AW045517A, WYT6-22-2-39, WYT622239 |
