Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tube Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 7N |
| Metric Tube Yoke Bore Size | 45 MM Trilobe |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.38 Inch / 34.90mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.70 Inch / 94.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 300-6745, 343-1315, 68820, 87030, ABP204176852A, BYT7-N-2-45, BYT7N-2-45, BYT7N245 |
