Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| White | Tractor | 2-105, 2-135, 2-155 |
Product Specifications
| Length | 37-1/2" |
|---|---|
| Inlet I.D. | 3-7/16" |
| Inlet Length | 6-1/2" |
| Outlet Length | 5" |
| Outlet O.D. | 3-1/2" |
| Body Diameter | 4-3/4" x 8" |
| Muffler Body Style | Oval |
| Overall Length | 37-1/2" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | White |
| Interchange Numbers | 30-3137686, 30-3216071, A303322734, A495499, WT-1M, WT1MFLR |
