Find Your Parts
Search
Product Specifications
| Length | |
|---|---|
| Inlet Length | 3" |
| Outlet Length | 2" |
| Outlet O.D. | 2-1/8" |
| Body Diameter | 3-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 18-3/4" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| Interchange Numbers | AC-28M |
