Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| International Harvester | Tractor | 454, 464, 574, 656, 664, 674 |
Product Specifications
| Length | 34" |
|---|---|
| Inlet Length | 3-1/2" |
| Outlet Length | 9-1/2" |
| Outlet O.D. | 2" |
| Body Diameter | 4-1/2" x 9" |
| Muffler Body Style | Oval |
| Overall Length | 34" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | International Harvester |
| Interchange Numbers | 533924R1, IH-24M, IH24MFLR |
