Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| International Harvester | Industrial Tractor | 2606 |
| International Harvester | Tractor | 806 |
Product Specifications
| Length | 34" |
|---|---|
| Inlet I.D. | 2-15/16" |
| Inlet Length | 3-1/2" |
| Outlet Length | 14" |
| Outlet O.D. | 3" |
| Body Diameter | 5-1/2" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 34" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | International Harvester |
| Interchange Numbers | 384345R91, A384345R91, A493767, IH-14, IH-14M, IH14 |
