Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| International Harvester | Industrial Tractor | 2504, 2544, 2606, 2656 |
| International Harvester | Tractor | 340, 460, 504, 544, 560, 606, 656, 660, 664 |
Product Specifications
| Length | 22-1/2" |
|---|---|
| Inlet Length | 3" |
| Inlet I.D. | 1-7/8" |
| Shell Length | 17" |
| Outlet Length | 3" |
| Outlet O.D. | 2" |
| Body Diameter | 4-1/2" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 22-1/2" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | International Harvester |
| Interchange Numbers | A371039R92, IH-9, IH-9M, IH9 |
