Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Ford_New Holland | Tractor | 5110, 5610, 6410, 6610, 6710, 7000, 7100, 7200, 7600, 7610, 7710 |
Product Specifications
| Length | 38" |
|---|---|
| Inlet Length | 4" |
| Outlet Length | 8" |
| Outlet O.D. | 2-1/2" |
| Body Diameter | 4-1/2" x 9" |
| Muffler Body Style | Oval |
| Overall Length | 38" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | Ford_New Holland |
| Interchange Numbers | A492488, AD9NN5230FA, FO-25M, FO25 |
