Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Ford | Tractor | 2N, 8N, 9N |
Product Specifications
| Length | 53" |
|---|---|
| Outlet O.D. | 1-1/2" |
| Body Diameter | 3-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 53" |
| Muffler Orientation | Horizontal |
| For Make | Ford_New Holland |
| Interchange Numbers | 856-FO3, 856FO3, A138883, A8N5230, FO-3, FO-3M, FO3, S.60445, S60445 |
