Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Guard |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Guard Repair Kit |
| PTO Guard Type | 250 |
| Inner Shield Bearing ID | 50.80 MM ( 2.00" ) |
| Inner Shield Bearing OD | 71.40 MM ( 2.81" ) |
| Outer Shield Bearing ID | 50.80 MM ( 2.00" ) |
| Outer Shield Bearing OD | 71.40 MM ( 2.81" ) |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 960-0215, 9600215, 961-0251, PM961-0251, T961-0251, T9610251 |
