Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Implement Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 5 |
| Implement Yoke Bore Shape | Round |
| Implement Yoke Bore Size | 1-3/8 Inch |
| Center of Bearing to End of Yoke | 105.00 mm / 4.13 Inch |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.19 Inch / 30.20mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.13 Inch / 79.40mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 023-32202, 32202, 802-6535, ABP211054951A, BYR5-00-0-35, BYR500035 |
