Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Komatsu | Motor Grader | GD555-5, GD655-3E0, GD655-5, GD675-3E0, GD675-5 | 23B-07-61112 |
Product Specifications
| Compressor Type | SD7H15 |
|---|---|
| Oil Type | R134 Pag 100 |
| Clutch Diameter | 146mm, 5 3/4" |
| Voltage | 24 |
| Grooves | Single |
| Belt Width | 5/8" |
| Gauge Line | 1.34" |
| Interchange Numbers | AP Air |
