Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model | OEM Reference Numbers |
|---|---|---|---|
| Orchard | Rite | Tree Shaker-MONOBOOM | 77R0110 |
| Weiss McNair | HARVESTER | 7510, MAGNUM X | 77R0110 |
Product Specifications
| Core Height | 9" |
|---|---|
| Core Width | 23" |
| Core Thickness | 2 1/2" |
| Overall Height | 9 1/8" |
| Overall Width | 26 1/4" |
| Fitting Inlet | #6 Male O-Ring |
| Fitting Outlet | #6 Male O-Ring |
| Number Of Rows | 4 |
