Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| White | Tractor | 60 Series | 30-3451321 |
Product Specifications
| Core Height | 18 3/4" |
|---|---|
| Core Width | 21 1/2" |
| Overall Height | 26 1/2" - Does Not Include Filler Neck |
| Overall Width | 22 1/8" |
| Outlet Hose Size | 2 1/4" |
| Inlet Hose Size | 1 3/4" |
| Filler Neck Height | 1 7/8" |
| Fins Per Inch | 9 |
| Number Of Rows | 4 |
| Interchange Numbers | AP Air |
