Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model | OEM Reference Numbers |
|---|---|---|---|
| Suzuki | ATV | QUADRACER | 17710-45G00 |
Product Specifications
| Core Height | 7" |
|---|---|
| Core Width | 14 1/2" |
| Core Thickness | 1 1/2" |
| Overall Height | 13 3/8" |
| Overall Width | 17" |
| Overall Thickness | 4" |
| Outlet Hose Size | 3/4" |
| Inlet Hose Size | 3/4" |
