Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Agco/Allis | Tractor | ST41A | 6241351M91 |
| Caterpillar | Tractor | MT265B, MT275B | 6241351M91 |
| Massey Ferguson | Tractor | 1533, 1540, 1635, 1648, 1652, 1655 | 6241351M91 |
Product Specifications
| Core Height | 17 3/4" |
|---|---|
| Core Width | 15 1/4" |
| Core Thickness | 1 1/2" |
| Overall Height | 24" |
| Overall Width | 16" |
| Overall Thickness | 4" |
| Outlet Hose Size | 1" |
| Inlet Hose Size | 1" |
| Interchange Numbers | AP Air |
