Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Massey Ferguson | Tractor | 3670, 3680, 3690 | 3389731M3 |
Product Specifications
| Fins Per Inch | 9 |
|---|---|
| Overall Height | 22 1/2" - Does Not Include Fillerneck |
| Overall Width | 19" |
| Core Width | 25 1/4" |
| Core Height | 23 3/4" |
| Core Thickness | 3" |
| Number Of Rows | 4 |
| Interchange Numbers | AP Air |
