Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Kubota | Lawn | ZD326, ZD331 | K3181-85112 |
Product Specifications
| Core Height | 16" |
|---|---|
| Core Width | 15 1/4" |
| Core Thickness | 1 7/8" |
| Overall Height | 21 3/4" |
| Overall Width | 16 1/8" |
| Outlet Hose Size | 1.125" |
| Inlet Hose Size | 1.125" |
| Filler Neck Height | 1" |
| Fins Per Inch | 11 |
| Number Of Rows | 2 |
| Radiator Type | PTR |
| Interchange Numbers | AP Air |
