Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Kubota | Tractor | B1750, B2150 | 66418-58700 |
Product Specifications
| Core Height | 13 7/8" |
|---|---|
| Core Width | 14 7/8" |
| Outlet Hose Size | 1 1/8" |
| Inlet Hose Size | 1 1/8" |
| Fins Per Inch | 10 Serpentine |
| Number Of Rows | 3 |
| Oil Cooler | No |
| Radiator Type | Copper/Brass Radiator |
| Interchange Numbers | AP Air |
