Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Kubota | Tractor | B5100 | 15262-72060 |
Product Specifications
| Core Height | 9 5/8" |
|---|---|
| Core Width | 11 5/8" |
| Outlet Hose Size | 1" |
| Inlet Hose Size | 1" |
| Fins Per Inch | 12 Serpentine |
| Number Of Rows | 3 |
| Oil Cooler | No |
| Radiator Type | Copper/Brass Radiator |
| Interchange Numbers | AP Air |
