Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Krone | Forage Harvester | Big X | 9401120 |
Product Specifications
| Compressor Type | SD7H15 |
|---|---|
| Head Type | MD |
| Oil Type | R134a Pag Oil |
| Clutch Diameter | 132mm, 5.2" |
| Voltage | 12 |
| Grooves | 2 |
| Belt Width | 1/2" |
| Oil Quantity | 207cc, 7.1oz. |
| Gauge Line | 39.55mm |
| Interchange Numbers | AP Air |
