Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Massey Ferguson | Tractor | 1105, 1135 |
Product Specifications
| Length | 28" |
|---|---|
| Inlet I.D. | 3-7/16" |
| Inlet Length | 3" |
| Outlet Length | 3-1/2" |
| Outlet O.D. | 3-1/2" |
| Body Diameter | 6" x 10" |
| Muffler Body Style | Oval |
| Overall Length | 28" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | Massey Ferguson |
| Interchange Numbers | 528065M92, 528068M92, A528068M92, MF-39, MF-39M, MF39, MF39MFLR |
