Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Ford_New Holland | Tractor | 2N, 8N, 9N |
Product Specifications
| Length | 17" |
|---|---|
| Inlet Length | 2-1/4" |
| Outlet Length | 4" |
| Outlet O.D. | 1-1/2" |
| Body Diameter | 3-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 17" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | Ford_New Holland |
| Interchange Numbers | AFD1110, FO-11, FO-11M, FO11 |
