Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Case | Tractor | 400, 700, 800, C, CC, CI, D, DC, DI, DITM |
Product Specifications
| Length | 26" |
|---|---|
| Inlet I.D. | 2-1/4" |
| Inlet Length | 3" |
| Outlet Length | 6" |
| Outlet O.D. | 2-1/4" |
| Body Diameter | 4-1/4" |
| Muffler Body Style | Round |
| Overall Length | 26" |
| Muffler Orientation | Vertical |
| For Make | Case |
| Interchange Numbers | A138594, CA-1, CA-1M, CA1 |
