Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Massey Ferguson | Tractor | 2675, 2705 | 3038919M91, 3323031M91 |
Product Specifications
| Valve Type | Bulb Type |
|---|---|
| Fitting Type | O-Ring |
| Core Length | 21" |
| Core Height | 4" |
| Core Width | 2" |
| Overall Length | 28 1/4" |
| Overall Height | 4 1/4" |
| Overall Width | 2 3/4" |
| Fitting Inlet | #8 Female O-Ring |
| Fitting Outlet | #10 Female O-Ring |
