Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| PZ Zweegers | Disc Mower | CM135, CM164, CM166, CM167, CM168, CM170, CM184, CM210, CM215 |
Product Specifications
| Bolt / Nut Kit | N/A |
|---|---|
| Bolt Hole Size | 0.827 Inches, 21 mm |
| Length | 4.2 Inches, 107 mm |
| Shape | 1 |
| Thickness | 0.12 Inches, 3.0 mm |
| Width | 1.9 Inches, 48 mm |
| Twist Degree | 0 Degree |
| Brand | Radura |
| Rotation | Bi-Directional |
| Pair | N/A |
| Interchange Numbers | 495806, 6616924, B45-6175, CM15 |
