Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Jcb | Wheel Loader | TM320, TM420 | 338/U8151 |
Product Specifications
| Core Length | 15 1/4" |
|---|---|
| Core Height | 18" |
| Core Width | 1 3/4" |
| Overall Length | 21 3/4" |
| Overall Height | 19 3/8" |
| Overall Width | 1 3/4" |
| Fitting Inlet | 5/8" |
| Fitting Outlet | 1/2" |
| Interchange Numbers | AP Air |
