Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Case/IH | Tractor | CS100, CS110, CS120, CS130, CS150 | 1-34-684-417 |
Product Specifications
| Core Height | 12 5/8" |
|---|---|
| Core Width | 21" |
| Core Thickness | 2 5/8" |
| Overall Height | 15 5/8" |
| Overall Width | 21" |
| Fitting Inlet | #8 Male O-Ring |
| Fitting Outlet | #6 Male O-Ring |
| Number Of Rows | 3 |
| Interchange Numbers | AP Air |
