Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model | OEM Reference Numbers |
|---|---|---|---|
| Hagie | SPRAYER | 284 | 60026X |
Product Specifications
| Type | Single Shaft |
|---|---|
| Shaft Size | 5/16" |
| Shaft Length | 1/2" |
| Motor Diameter | 3 7/8" |
| Motor Length | 2 1/2" |
| Rotation | Clockwise |
| Number Of Wires | 2 |
| Voltage | 12 |
| Number Of Speeds | 1 |
| Vented Or Non-Vented | Non-Vented |
