Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Agco/Allis | Tractor | 200, 210, 220, 220 FWA | 70256769 |
Product Specifications
| Shaft Length | 2 7/16", 2 1/16" |
|---|---|
| Motor Length | 4" |
| Number Of Wires | 2 |
| Stud Span | 2 5/16" |
| Type | Double Shaft, Single Speed |
| Overall Length | 9 3/4" |
| Voltage | 12 |
| Shaft Size | 5/16" |
| Overall Diameter | 3" |
| Rotation | Reversible |
