Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| International | Tractor | 4366, 4386, 4568, 4586, 4786 | 134493C91, 68661C1 |
Product Specifications
| Number Of Wires | 4 |
|---|---|
| Mounting Base Length | 21" |
| Mounting Base Width | 5 3/4" |
| Type | Complete Assembly |
| Overall Length | 21" |
| Overall Height | 5 1/2" |
| Overall Width | 6 3/4" |
| Voltage | 12V |
