Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Massey Ferguson | Combine | 9540, 9560 | 71464072 |
Product Specifications
| Core Length | 47 1/4" |
|---|---|
| Core Height | 29 1/4" |
| Core Width | 5" |
| Outlet Hose Size | 2 1/2" |
| Inlet Hose Size | 2 1/2" |
| Fins Per Inch | 7.5 |
| Radiator Type | Aluminum |
| Interchange Numbers | AP Air |
