Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Roanoake | Rotary Cutter | G194 - 5 FT, G195A, G195B |
Product Specifications
| Length Overall | 18-1/2" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 16" |
| Width | 4" |
| Hole Diameter | 1-1/2" |
| Offset Height | 2" |
| Rotation | Dual Edge Blade |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | Roanoke |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 15074 |
