Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Rhino | Rotary Cutter | 2150, 3100, 3150, 4105, 4150, 4155, FR 10, FR10, FR15, SR10M, SR15M |
Product Specifications
| Length Overall | 21-1/2" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 19-1/2" |
| Width | 4" |
| Hole Diameter | 1-3/8" |
| Offset Height | 3-1/8" |
| Rotation | Clockwise |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | Rhino |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 00759338, 00759338T, A00759338, SM759338 |
