Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Bush Hog | Rotary Cutter | RZ160, RZ60 |
Product Specifications
| Length Overall | 24-5/8" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 22-1/8" |
| Width | 3" |
| Hole Diameter | 1-1/4" |
| Offset Height | 2-3/8" |
| Rotation | Counter Clockwise |
| Thickness | 3/8" |
| For Brand | Bush Hog |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 81395 |
