Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Rhino | Rotary Cutter | 1008 FLEX 15, Cyclone 1008, FL10, FL15, Flex 10, Flex 15, FM10, FM15, FN10, FN120, FN15, FN180, FR10, FR120, FR15, FR180, FS15, Rhino 128, S128, SA15, SM66, SR10, SR15, V12 |
Product Specifications
| Length Overall | 24-1/2" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 22-1/2" |
| Width | 4" |
| Hole Diameter | 1-3/8" |
| Offset Height | 3-1/2" |
| Rotation | Clockwise |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | Rhino |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 0652010330, 622011RF, 65-201-1RF, 65201-1RF, 652010330, 65201330, A652011RF |
