Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| John Deere | Rotary Cutter | CX15, CX20, E15, HX10, HX15, HX20, M15, MX15, R10, R15 |
Product Specifications
| Length Overall | 21-3/4" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 19-3/4" |
| Width | 4" |
| Hole Diameter | 1-1/2" |
| Offset Height | 2-3/8" |
| Rotation | Clockwise - Updraft |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | John Deere |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | FH329914, FH39913, W45326, W49170 |
