Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Type | Model |
|---|---|---|
| Bush Hog | Rotary Cutter | 1268, 268, 278, SQ84, SQ84T |
Product Specifications
| Length Overall | 17-1/8" |
|---|---|
| Length from Center of Hole | 14-5/8" |
| Width | 4" |
| Hole Diameter | 1-1/5" |
| Offset Height | 2-1/2" |
| Rotation | Counter Clockwise - Updraft |
| Thickness | 1/2" |
| For Brand | Bush Hog |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 67744 |
