Find Your Parts
Search
Product Specifications
| Bolt Holes | 6 Holes 12.5mm |
|---|---|
| Bolt Pattern | 135 mm ( 5.31 Inches ) |
| Center Hole | 80 mm ( 3.15 Inches ) |
| Color | Black |
| Diameter | 55 Inches |
| Direction | Left Hand Straight Tines |
| Replacement Tines | VI1H |
| Tine Diameter | 7.00 mm |
| Brand | AgSmart |
| Interchange Numbers | 230.340, 70175947, 804-P20BG004B, P20BG004B, Requires LTL Shipping |
