Find Your Parts
Search
Product Fitment
| Make | Equipment Type | Models | OEM Reference(s) |
|---|---|---|---|
| Caterpillar | Excavator | 322C, 322C LN, 322CL, 322L | 211-2742 |
Product Specifications
| Wires | 2 |
|---|---|
| Type | Condenser Fan |
| Overall Height | 2.00" |
| Voltage | 24 |
| Fan Diameter | 12.56" |
| Overall Diameter | 13.23" |
| Airflow Output | 900 CFM |
| Interchange Numbers | AP Air |
