Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| North American PTO Series | 44 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 6 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Safety Slide Lock |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1-5/16 Inch / 33.35mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 4 Inch / 101.60mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 101-4406, 340-4406, 44N101-4406, 44N1014406, A1014406 |
