Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Walterscheid Metric PTO Series | 2200 |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 2 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 6 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | .94 Inch / 23.80mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 2.41 Inch / 61.20mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-8206, 201000, 343-1111, 4221006, 4B21006, 500-248-97, 50024897, 658-82012, 65882012, 82012, ABP507020351A, BYQ2-20-1-138, BYQ2201138, WTQ2-20-1-138, WYQ2-20-1-138, WYQ2201138 |
