Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Walterscheid Metric PTO Series | 2300 |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 4 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 21 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.06 Inch / 27.0mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 2.94 Inch / 74.60mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-8421, 343-1117, 500-249-00, 50024900, 84021, ABP507043751A, BYQ4-21-7-138, BYQ4217138, WYQ4-21-7-138, WYQ4217138 |
