Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 7N |
| Tractor Yoke Size | 1-3/8" 21 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.38 Inch / 34.90mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.70 Inch / 94.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-6721, 1026720, 343-1124, 87021, ABP507173751A |
