Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Walterscheid Metric PTO Series | 2400 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/4" 20 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.26 Inch / 32.00mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3 Inch / 76.00mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-7620, 500-249-04, 50024904, AW019522A, WYQ0358175 |
