Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 8 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/4" 20 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.38 Inch / 34.90mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 4.19 Inch / 106.50mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-6820, 343-1128, 88014, ABP507083851A |
