Find Your Parts
Search
Product Specifications
| PTO Product Category | Yoke |
|---|---|
| PTO Product Sub Category | Tractor Yoke |
| Bondioli-Pavesi PTO Series | 5 |
| Tractor Yoke Size | 1-3/4" 20 Spline |
| Tractor Yoke Lock Type | Quick Disconnect |
| Cross & Bearing Cap Diameter | 1.19 Inch / 30.20mm |
| Cross & Bearing Overall Length | 3.13 Inch / 79.40mm |
| Brand | Weasler |
| Interchange Numbers | 102-6520, 343-1106, 85014, 86400, ABP507053851A |
